Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Ivan Zaytsev kontuzjowany

Ivan Zaytsev kontuzjowany

fot. archiwum

Przyjmujący Ivan Zaytsev doznał kontuzji prawej kostki na kilka tygodni przed mistrzostwami Europy. Włoski przyjmujący był podstawowym graczem swojej drużyny w Lidze Światowej 2011. W fazie grupowej Włosi zagrają z Belgią, Finlandią oraz Francją.

Włoski przyjmujący doznał kontuzji prawej kostki, po towarzyskim meczu przeciwko reprezentacji Czech. Najważniejsze by nie było to nic poważnego, a zawodnik szybko wrócił do zdrowia. Co się dzieje z włoskimi graczami, którzy byli kontuzjowani przed ważnym turniejem? Parodi doznał urazu kolana kilka miesięcy temu i stracił Ligę Światową 2011, kilka tygodni przed mistrzostwami Europy kontuzję odnosi Ivan Zaytsev. Włoski przyjmujący był jednym z kluczowych graczy reprezentacji w rozgrywkach Ligi Światowej 2011. Zespół z Półwyspu Apenińskiego zakwalifikował się do turnieju finałowego, ale nie udało mu się zdobyć miejsca w półfinale.

Jeżeli chodzi o zbliżające się mistrzostwa Europy, które Włosi ostatnio wygrali w 2005 roku, trener Berutto zakłada cel, by je wygrać. Do drużyny powraca doświadczony Luigi Mastrangelo, jest też utalentowany Parodi. Skład personalny może pozwolić Włochom na osiągnięcie wysokiego rezultatu.

źródło: inf. własna, volleywood.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka światowa, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved