Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Aleksandra Szafraniec: Cel Gaudii to utrzymanie w lidze

Aleksandra Szafraniec: Cel Gaudii to utrzymanie w lidze

fot. archiwum

Aleksandra Szafraniec, była środkowa Gwardii, a obecnie zawodniczka beniaminka I ligi z Trzebnicy, opowiada w portalu Wrocław przez Siatkę, co robiła przez ostatni rok, dlaczego trafiła do Trzebnicy i co będzie sukcesem klubu w nadchodzącym sezonie

Co działo się z Aleksandrą Szafraniec po odejściu z Impel Gwardii?

Aleksandra Szafraniec:Przeszłam do pierwszoligowej Pszczyny. Sezon był ciężki. W połowie rozgrywek odeszła z klubu jedna ze środkowych i nie było mowy o tym, żeby usiąść na ławce i odpoczywać. Musiałam cały czas być na boisku, co dawało mi się we znaki różnymi mniejszymi i większymi urazami. Mimo to uważam miniony sezon pod względem sportowym za bardzo udany.

Jak to się stało, że trafiłaś do Trzebnicy? Pociągnął cię za sobą trener Jarosław Bodys?To nieprawda, że przeszłam do Trzebnicy za trenerem. Słyszałam już takie informacje niejednokrotnie. Nie ukrywam jednak, że jestem bardzo zadowolona z tego, iż nadal ze sobą współpracujemy. Chciałam trafić do tego zespołu ponieważ kończę studia.

Jak wygląda plan przygotowań beniaminka I ligi?

Za nami jest pierwszy obóz wytrzymałościowy w Skoroszewie. Teraz jesteśmy na 12-dniowym zgrupowaniu w Pniewach. Na wrześniowe weekendy mamy zaplanowane turnieje. Najpierw w Aleksandrowie Łódzkim, potem w Katowicach i u nas w Trzebnicy. Jeden termin jest jeszcze wolny. Ligę zaczynamy 1 października – u siebie podejmujemy Rumię.

* rozmawiał Jakub Guder
* więcej w portalu Wrocław przez Siatkę

źródło: wroclawprzezsiatke.blogspot.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved