Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Paweł Papke promuje siatkówkę plażową

Paweł Papke promuje siatkówkę plażową

fot. archiwum

- Najważniejsza jest siatkówka promowana jako wspaniały i familijny sport - mówi Paweł Papke, który zorganizował cykl turniejów rodzinnych w siatkówce plażowej. W miniony weekend imprezy siatkarskie odbyły się w Ełku i w Szczytnie.

Po pierwszej edycji, która odbyła się w Mrągowie, rywalizacja w miniony weekend przeniosła się do Ełku i Szczytna. W niedzielnych zawodach udział wziął sam organizator, który dołączył do drużyny najmłodszych zawodników turnieju.

W turniejach siatkówki plażowej Pawła Papke biorą udział czteroosobowe drużyny, które musza składać się z dwóch pań i panów (bez względu na wiek). – Jeśli komuś brakuje zawodnika, to zawsze na miejscu znajdzie się ktoś bez drużyny i wówczas może dołączyć do zespołu – dodaje Paweł Papke. – A jeśli będzie z tym problem, to osobiście zagram w takiej ekipie.

Z każdego z czterech turniejów do wielkiego finału awansują dwie ekipy. Ostatni turniej odbędzie się 27 sierpnia w Nidzicy. Wielki finał zaplanowany jest dzień później w Olsztynie.* więcej w gazeta.pl

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved