Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Krzysztof Kocik: Chcemy wrócić do lat świetności

Krzysztof Kocik: Chcemy wrócić do lat świetności

fot. archiwum

Przyjmujący Krzysztof Kocik po prawie dwóch latach spędzonych za granicą powraca do rodzinnego miasta, Gorzowa Wlkp. W sezonie 2011/2012 będzie reprezentował on barwy pierwszoligowego GTPS-u Gorzów.

Przyjmujący podkreśla, że w tym sezonie zarząd postanowił postawić na zawodników miejscowych. Ma to za zadanie przyciągnąć kibiców. – Zarząd stawiał sobie za priorytet, ściągnąć zawodników z Gorzowa. W zespole GTPS-u już w zeszłym sezonie występował doświadczony Paweł Maciejewicz. W tym sezonie klub wspomagał będzie doświadczony przyjmujący Krzysztof Kocik. Zawodnik podkreśla, że klub chce powrócić do lat, w których zespół odnosił wysokie wyniki. – Chcemy po prostu wrócić do lat świetności. Krzysztof Kocik podkreśla, że najważniejsze jest to by na meczach pojawiało się jak najwięcej kibiców. – Chcielibyśmy, aby trybuny się zapełniły. To jest nasz główny cel. Gra się przyjemniej gdy jest dobra atmosfera. Sam zainteresowany zaznacza, że skład personalny drużyny jest tak skompletowany, że GTPS będzie walczył w pierwszej lidze o najwyższe cele. – Wydaje mi się, że skład jest tak zmontowany, że będziemy grać o najwyższe cele.

Krzysztof Kocik będzie asystentem trenera Stanulewicza, ale miejsca w składzie łatwo nie odda. – Młodzi zawodnicy będą mieli ze mną trudną przeprawę, żeby mnie wygryźć ze składu. Mam nadzieję, że będzie ostra walka – zakończył.

źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved