Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Intensywne treningi siatkarek ŁKS

Intensywne treningi siatkarek ŁKS

fot. archiwum

Od zeszłego tygodnia przygotowania na własnych obiektach do nowego sezonu rozpoczęły siatkarki ŁKS Commercecon Łódź. Łodzianki mają w planach dwa turnieje towarzyskie oraz mecze sparingowe. Na treningach pojawiła się już Joanna Wiatr.

Na pierwszych treningach przed nowym sezonem stawiły się niemal wszystkie zawodniczki, które wywalczyły awans do II ligi. Zabrakło jedynie Agnieszki Chojnackiej oraz Pauliny Szydy, które w przyszłym sezonie nie będą już reprezentować barw Łódzkiego Klubu Sportowego. Pojawiły się za to nowe twarze.

Wraz z nowymi koleżankami trenowała już aktualna mistrzyni Polski w siatkówce plażowej, Joanna Wiatr. Po zakończeniu cyklu turniejów na piasku Wiatr powinna być sporym wzmocnieniem przyjęcia łódzkiej drużyny. Obecna jest również nowa atakująca ŁKS Commercecon Łódź, Martyna Witkowska. Oprócz nich na treningu pojawiły się zawodniczki, które maja duże szanse na podpisanie kontraktów i grę w drugoligowym zespole. Jest wśród nich była zawodniczka jeszcze pierwszoligowego ŁKS, Julia Gruszecka, która powróciła do Polski po skończeniu studiów w Stanach Zjednoczonych. Również przyjmująca Olga Drożdż ma już na swoim koncie grę w łódzkim zespole dwa sezony temu.

Trener Krzysztof Świta czeka jeszcze na nową rozgrywającą i środkową. Jest duża szansa, że obie dołączą do zespołu na początku przyszłego tygodnia. Łodzianki po serii treningów w hali MOSiR przy al. Unii Lubelskiej wezmą udział w dwóch turniejach towarzyskich. W dniach 3-4 września zagrają w Łęczycy z gospodyniami, Nike Ostrołęka, UKS Ozorków i pierwszoligową Spartą Warszawa. Tydzień później w Łodzi rozegrany zostanie I Turniej o Puchar Prezesa firmy Commercecon. ŁKS będzie gościł na nim MMKS Łęczyca, Nike Ostrołęka, AZS Politechnikę Warszawską, Energetyka Poznań i pierwszoligowy zespół Jedynki Aleksandrów Łódzki.

Na tydzień przed startem rozgrywek ligowych siatkarki ŁKS wybiorą się na krótki wyjazd przedsezonowy, podczas którego również zagrają sparing z wymagającym przeciwnikiem. Start rozgrywek ligowych zaplanowano na 24 września – ŁKS Commercecon Łódź we własnej hali podejmować będzie UKS Ozorków.

źródło: siatkalks.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved