Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Damian Domonik: Nie ma rzeczy niemożliwych

Damian Domonik: Nie ma rzeczy niemożliwych

fot. archiwum

Przygotowania beniaminka do rozgrywek pierwszej ligi idą pełną parą. - Na treningach, ze wszystkich sił będę się starał pokazywać to, co najlepsze i wywalczyć sobie miejsce w wyjściowym składzie - zapowiada nowy siatkarz Wandy, Damian Domonik.

Przygotowania rozpoczęliście kilka tygodni temu zdołałeś się już zapoznać z drużyną?

Damian Dominik:Tak, oczywiście, zdążyliśmy się już zapoznać. W zespole od samego początku panuje doskonała atmosfera. Nawet w Zakopanem, gdzie do soboty przebywaliśmy na obozie przygotowawczym wszystko szło w dobrym kierunku, do „przodu".

Jak zostałeś przyjęty w zespole?Można tylko powiedzieć, że bardzo dobrze.

O miejsce w składzie rywalizujesz z Jarosławem Teplingiem i z Jakubem Blachurą. Jesteś w stanie wywalczyć sobie miejsce w szóstce?

Czas pokaże… Nie ma rzeczy niemożliwych, ale decyzja należy do trenera. Ze swojej strony mogę jedynie zapewnić, że na treningach, ze wszystkich sił będę się starał pokazywać to, co najlepsze i wywalczyć sobie miejsce w wyjściowym składzie Wandy Kraków.

Obóz w Tatrach macie za sobą. Trener mocno dał w kość?

Zgrupowanie zakończyliśmy w sobotę. Ogólnie mówiąc codziennie mieliśmy zaplanowane wyjścia w góry. Najpierw od niższych podejść, aż po te najwyższe. Zajęć było naprawdę sporo. Do tego dochodziły basen i siłownia oraz popołudniami dochodziły treningi na hali.

Kiedy zobaczymy Wandę w akcji?

Trzeba poczekać do września (śmiech). O ile dobrze pamiętam 3 września jedziemy na turniej do Kęt, następnie na hali Hutnika zmierzymy się z Resovią Rzeszów. Na to spotkanie w imieniu zespołu chciałbym zaprosić sympatyków krakowskiej siatkówki. Pod koniec września mamy jeszcze zaplanowane turnieje w Siedlcach i Radomiu.

Zadaniem beniaminka z reguły jest utrzymanie się w lidze. Na co w tym sezonie stać będzie Wandę Kraków?

Jestem przekonany, że w tym sezonie będzie nas stać na coś więcej, niż tylko na walkę o pozostanie w I lidze mężczyzn. Cele i poprzeczkę postawiliśmy sobie wysoko, starając się do nich dążyć.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved