Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Taras Chtiej: Memoriał Wagnera ważnym sprawdzianem

Taras Chtiej: Memoriał Wagnera ważnym sprawdzianem

fot. archiwum

- Zgrupowanie w Anapie niebawem skończy się i udamy się do Katowic na Memoriał Wagnera. Tam zagramy z liderami europejskiej siatkówki - Polską, Włochami i Czechami - mówi kapitan rosyjskiej reprezentacji Taras Chtiej.

Sborna, która 10 lipca wygrała finałowy turniej Ligi Światowej, będzie czwartym uczestnikiem tego turnieju, który zapowiada się niezwykle interesująco. Kapitan reprezentacji Rosji powiedział, że czuje się bardzo dobrze, choć oczywiście dają znać o sobie ciężkie treningi i stare kontuzje. – Nie mogę jeszcze powiedzieć, że czuję się na sto procent gotów do mistrzostw. Na razie trzeba trenować. Teraz już praktycznie siedzimy na walizkach. Za dwa dni polecimy do Polski. Zagramy w bardzo interesującym turnieju. Memoriał Wagnera stanie się ważnym sprawdzianem przed kontynentalnym czempionatem – powiedział Taras Chtiej.

Taras Chtiej twierdzi, że uczestnicy turnieju w Katowicach (26-28 sierpnia) są liderami europejskiej siatkówki. – W meczach z zespołami Czech, Włoch i Polski dowiemy się ile jesteśmy warci – powiedział. Jeden z podstawowych graczy Rosji dodał, że obecnie o Pucharze Świata i kwalifikacjach olimpijskich nikt w drużynie nie myśli. – Chcemy przede wszystkim uzyskać maksymalny wynik w mistrzostwach Europy. Nad Pucharem Świata będziemy zastanawiać się później – zakończył.

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved