Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Siatkarze Jastrzębskiego Węgla wychodzą do kibiców

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla wychodzą do kibiców

fot. archiwum

W najbliższą niedzielę kibice Jastrzębskiego Węgla będą mieli okazję po raz pierwszy spotkać się ze swoimi pupilami. Uczestnicy Klubowych Mistrzostw Świata zaprezentują się w Galerii "Jastrzębie", gdzie będzie przygotowana specjalna wyspa.

Latem działacze Jastrzębskiego Węgla niemal w całości przebudowali drużynę. Do składu dołączyło aż dziewięciu zawodników, część z nich będzie można zobaczyć jutro w Galerii „Jastrzębie". – Na specjalnie przygotowanym stoisku zaprezentują się ci siatkarze, którzy wraz ze sztabem szkoleniowym rozpoczęli przygotowania do sezonu. Zabraknie tylko zawodników przebywających na zgrupowaniach kadry swoich krajów – wyjaśnia Zdzisław Grodecki, prezes Jastrzębskiego Węgla.

Niedzielne spotkanie będzie nie tylko okazją do zdobycia autografu, zrobienia sobie zdjęcia z siatkarzami i trenerami, ale również okazją do zakupu karnetów na sezon 2011/2012. Karnety w cenie 150 zł uprawniać będą do wejścia na wszystkie mecze ligowe Jastrzębskiego Węgla rozgrywane w wyremontowanej hali widowiskowo-sportowej przy ul. Leśnej. – Sprzedaż karnetów cieszy się sporym zainteresowaniem kibiców. W Galerii „Jastrzębie" będą mogli nie tylko spotkać zawodników, ale i zakupić karnety w atrakcyjnej cenie – mówi szef klubu, który zapewnia, że podobne spotkania z siatkarzami w najbliższym czasie będą miały również w innych okolicznych miastach.

Oficjalna prezentacja zespołu Jastrzębskiego Węgla zapowiedziana jest na koniec września. Będzie ona połączona z otwarciem wyremontowanej hali przy ul. Leśnej, gdzie od tego sezonu jastrzębianie rozgrywać będą mecze ligowe. Uroczystość uświetni mecz pokazowy pomiędzy Iskrą Odińcowo, a zespołem z Jastrzębia Zdroju.  Spotkanie z siatkarzami odbędzie się w niedzielę, 21 sierpnia w Galerii "Jastrzębie" przy ul. Warszawskiej 2. Na specjalnie przygotowanej wyspie zawodnicy Jastrzębskiego Węgla będą od g. 14.00 do 16.00.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved