Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Milena Radecka: Popełniłyśmy dziś za dużo błędów

Milena Radecka: Popełniłyśmy dziś za dużo błędów

fot. archiwum

Po dotkliwej przegranej 1:3 z Dominikaną, trener i kapitan polskiej reprezentacji nie kryli rozczarowania takim rezultatem. - Jesteśmy na siebie bardzo złe - przyznała na pomeczowej konferencji prasowej Milena Radecka.

Milena Radecka (kapitan reprezentacji Polski): – Gratulujemy zespołowi Dominikany wygranej. To był dla nas bardzo ważny mecz. Popełniłyśmy w nim jednak za dużo błędów i dlatego przegrałyśmy to spotkanie. Jesteśmy na siebie bardzo złe. Będziemy się teraz koncentrować na następnym pojedynku.

Alojzy Świderek (trener reprezentacji Polski): – Jesteśmy dzisiaj bardzo rozczarowani. To już drugi raz, kiedy przegraliśmy z Dominikaną. Nie potrafiliśmy dzisiaj utrzymać swojego poziomu gry. Odnośnie jutrzejszego spotkania z Chinami uważam, że nasza drużyna jest lepiej zorganizowana niż rok temu. Mamy jednak wiele nowych zawodniczek, co powoduje, że rezultat jest trudny do przewidzenia.

Milagros Cabral de la Cruz (kapitan reprezentacji Dominikany): – Cieszymy się, że wygrałyśmy ten mecz. Miejmy nadzieję, że w kolejnym spotkaniu zagramy tak dobrze, jak dzisiaj.Marcos Kwiek (trener reprezentacji Dominikany): – Z Polską zawsze ciężko jest wygrać. W pierwszym secie byliśmy za bardzo rozluźnieni, dlatego go przegraliśmy. W kolejnych partiach moja drużyna była już bardziej skoncentrowana. Jesteśmy szczęśliwi, że wygraliśmy ten mecz i zdobyliśmy komplet punktów. Mamy nadzieję, że reprezentacja Polski wygra kolejne spotkanie i zagra w finale Grand Prix w Makau. My zaś postaramy się utrzymać dobry poziom naszej gry.

źródło: FIVB, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved