Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Alojzy Świderek: To jest dla nas bardzo ważny wynik

Alojzy Świderek: To jest dla nas bardzo ważny wynik

fot. archiwum

W pierwszym spotkaniu ostatniego weekendu fazy grupowej World Grand Prix, Polki w trzech setach pokonały Kazachstan. - Myślę, że zagrałyśmy bardzo dobrze - powiedziała na pomeczowej konferencji prasowej kapitan zespołu, Milena Radecka.

Bachtżan Baiturjejew (trener reprezentacji Kazachstanu): – Nasza drużyna mogła zagrać lepiej. Zrobiliśmy dużo błędów w przyjęciu i w polu serwisowym, dlatego musimy pracować jeszcze ciężej.

Korinna Iszimcjewa (kapitan reprezentacji Kazachstanu): – Podczas całego spotkania popełniłyśmy mnóstwo błędów w przyjęciu. W naszej drużynie jest kilka młodych zawodniczek, ale wciąż czekamy na dobre fragmenty gry.

Alojzy Świderek (trener reprezentacji Polski): – To jest dla nas bardzo ważny wynik. Mam nadzieję, że będziemy utrzymywać się na fali zwycięstw, ale wciąż nie jestem dostatecznie zadowolony ze wszystkich elementów naszej gry, szczególnie takich jak blok czy przyjęcie. Ogólnie myślę, że dziewczyny wykonały dobrą pracę.Milena Radecka (kapitan reprezentacji Polski): – Cieszę się, że wygrałyśmy ten mecz, szczególnie tutaj, w Hongkongu. Tutaj każdy pojedynczy punkt jest istotny. Myślę, że zagrałyśmy bardzo dobrze.

źródło: FIVB, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved