Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Mayvelis Martinez Adlum w Pałacu Bydgoszcz?

Mayvelis Martinez Adlum w Pałacu Bydgoszcz?

fot. archiwum

Kilkanaście dni temu kontrakt z Pałacem Bydgoszcz rozwiązała Agata Karczmarzewska-Pura. W siódmym zespole ekstraklasy trwają poszukiwania siatkarki, która mogłaby ją zastąpić. Być może będzie nią była przyjmująca TPS Rumia, Mayvelis Martinez Adlum.

W zbliżającym się sezonie ligowym, w Bydgoszczy będzie już występować jedna była zawodniczka klubu z Rumi – Natalia Ziemcowa. Być może dołączy do niej Kubanka Mayvelis Martinez Adlum.Znajdujemy się w fazie przygotowań i poszukiwań kogoś, kto uzupełni nasz skład – mówi Ewa Kowalkowska.Martinez po to jest w Bydgoszczy na testach, żebyśmy wiedzieli, co sobą prezentuje. Ale to nie jest jedyna zawodniczka, którą jesteśmy zainteresowani. Chcemy dokonać jak najlepszego wyboru.

Czy zatem w najbliższych dniach pojawią się w Bydgoszczy kolejne nowe siatkarki? – Rozmowy nie są takie łatwe – odpowiada menedżer Pałacu. – Większość zawodniczek, którymi się interesujemy, przebywa z reprezentacjami kraju. Mamy jednak jeszcze trochę czasu do rozpoczęcia rozgrywek i spokojnie podchodzimy do tematu.

* więcej w "Expressie Bydgoskim"źródło: Express Bydgoski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved