Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Skra wznawia treningi

Skra wznawia treningi

fot. archiwum

Po ponad trzech miesiącach przerwy siatkarze z Bełchatowa wracają we wtorek do wspólnych zajęć. Na razie w mocno okrojonym składzie. Tradycyjnie już na początku przedsezonowych przygotowań trenerzy bełchatowian muszą sobie radzić bez kadrowiczów.

Tym razem w gronie powołanych do reprezentacji Polski, która we wrześniu bronić będzie mistrzostwa Europy, znalazło się czterech bełchatowian: Bartosz Kurek, Marcin Możdżonek, Karol Kłos i Paweł Zatorski. W wąskiej kadrze Andrea Anastasiego zabrakło natomiast miejsca dla dwóch innych siatkarzy mistrza Polski – Michała Bąkiewicza i Pawła Woickiego. Pierwszy z nich pojawi się dzisiaj na zajęciach, natomiast Woicki może otrzymać kilka dni więcej na odpoczynek. Na zgrupowaniu swojej reprezentacji przebywa także nowy nabytek Skry – Holender Wytze Kooistra, który dołączy do treningów z drużyną na początku września.

Bardzo dobrą wiadomością jest to, że dzisiejszy trening poprowadzi Jacek Nawrocki, który w ostatnim czasie miał poważne problemy zdrowotne. – Trener czuje się już na tyle dobrze, że może prowadzić zajęcia – powiedział Gazecie Wyborczej Konrad Piechocki, prezes Skry.

Z nowych zawodników na pierwszych zajęciach pojawią się pozyskany z Pamapolu Wielton Wieluń Robert Milczarek oraz serbski przyjmujący Konstantin Cupković. Drugi z nowych Serbów – Aleksandar Atanasijević – ma się pojawić w Bełchatowie 21 sierpnia.* więcej w serwisie gazeta.pl

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved