Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Mecz w Skarżysku-Kamiennej rozpocznie serię sparingów Czarnych

Mecz w Skarżysku-Kamiennej rozpocznie serię sparingów Czarnych

fot. archiwum

Występem w Skarżysku-Kamiennej siatkarze Czarnych rozpoczną serię gier kontrolnych przed zaplanowaną na 24 września inauguracją sezonu ligowego. Obok potyczki z STS-em podopieczni Wojciech Stępnia wezmą udział w dwóch turniejach.

Mecz z drugoligową ekipą Skarżyskiego Towarzystwa Sportowego zaplanowany został na 1 września i uświetnić ma uroczystość oddania do użytku nowej hali w mieście nad Kamienną. Kolejnym sprawdzianem formy dla siatkarzy z Radomia miał być turniej w Hajnówce. Ostatecznie do niego nie dojdzie. – Turniej zapowiadał się bardzo ciekawie. Niestety, organizatorzy poinformowali nas, że zmuszeni zostali odwołać zmagania – informuje Wojciech Stępień. W zamian Czarni zagrają w Wyszkowie, w turnieju zorganizowanym przez Camper, rywala z grupy trzeciej II ligi.

Nie jest wykluczone, że drużyna RCS-u rozegra jeszcze pojedyncze spotkania. Generalnym sprawdzianem formy dla podopiecznych Wojciech Stępnia ma być Radomski Festiwal Siatkówki, który w tym roku odbędzie się w trzecim tygodniu września. Tradycyjnie osobny turniej odbędzie się dla drużyn młodzieżowych, osobny z udziałem seniorów. Zmagania w starszej grupie wiekowej rozegrane się w hali przy ul. Lubelskiej. Obsada zapowiada się interesująco. Rywalami Czarnych będą kluby pierwszoligowe. – Co prawda prowadzimy jeszcze pewne ustalenia, ale udział zespołów: Wanda Instal Kraków, MKS MOS Interpomex Będzin, czy GTPS Gorzów Wielkopolski gwarantuje nie tylko emocje dla kibiców, ale i odpowiedni poziom sportowy – zdradza Janusz Stańczuk, prezes Czarnych. Turniej seniorów w ramach Radomskiego Festiwalu Siatkówki rozegrany zostanie 16-17 września. Tydzień później podopieczni Wojciech Stępnia stoczą pierwszy mecz ligowy.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved