Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Marta Haładyn: Jesteśmy pozytywnie nastawione

Marta Haładyn: Jesteśmy pozytywnie nastawione

fot. archiwum

Reprezentacja Polski kobiet uczestnicząca w letniej Uniwesjadzie w chińskim Shenzhen, ma na swoim koncie już dwa zwycięstwa po 3:0. O wrażeniach po pierwszych wygranych spotkaniach opowiada Marta Haładyn.

Wygrane z Kanadą i Francją bardzo nas cieszą, bo to nie były łatwe przeprawy, mimo paru wysoko wygranych setów – mówi rozgrywająca uniwersjadowej reprezentacji Polski i Impel Gwardii Wrocław, Marta Haładyn.

Po zwycięstwach po 3:0 z Kanadą i Francją, dzisiaj Polki czeka najtrudniejszy grupowy przeciwnik – siatkarki reprezentacji Tajwanu. – Miałyśmy mało czasu na zgranie się, tym bardziej dobrze, że udało się wygrać. Do ostatniego meczu, z najsilniejszym Tajwanem, przystąpiły z chłodnymi głowami i powalczymy o zwycięstwo – dodaje młoda, 23-letnia zawodniczka.

W zespole jest bardzo dobra atmosfera, wszystko dopięte w szczegółach. Trener o nas dba, zatem z meczu na mecz nasza gra powinna wyglądać coraz lepiej. Jesteśmy pozytywnie nastawione – kończy Haładyn.źródło: wroclawprzezsiatke.blogspot.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet, siatkówka akademicka

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved