Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dąbrowianki wracają do pracy

Dąbrowianki wracają do pracy

fot. archiwum

Po dwóch miesiącach laby wypoczęte i uśmiechnięte siatkarki Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza rozpoczęły sierpniowe przygotowania do sezonu 2011/2012 Plus Ligi Kobiet. Tegoroczne rozgrywki podopieczne trenera Kawki zakończyły na czwartej pozycji.

Czasu na odreagowanie stresu i relaks po ciężkim sezonie było sporo, dlatego dąbrowianki ciężko pracują i nie narzekają, choć czują już zakwasy w nogach. Na razie trener Tauronu MKS Waldemar Kawka nie ma do dyspozycji tylko Elżbiety Skowrońskiej, Krystyny Strasz i Natalii Nuszel, które przebywają na Uniwersjadzie. Reszta jest zdrowa i trenuje na pełnych obrotach.

Szczególnie pracowity będzie dla zagłębiowskich siatkarek wrzesień, kiedy to rozegrają serie sparingów i turniejów towarzyskich, które mają przygotować je jak najlepiej do październikowej inauguracji rozgrywek ligowych (12.10., przeciwnikiem będzie Centrostal Bydgoszcz). Pod koniec sierpnia siatkarki z Dąbrowy Górniczej mają zaplanowany sparing z rosyjskim zespołem Siewierstal Czerepowiec. Następnie na początku września (3.09) zagrają w turnieju towarzyskim w Raciborzu. Rywalami będą Silesia Volley Mysłowice, BKS Aluprof Bielsko-Biała oraz Muszynianka. Natomiast 17 września udadzą się na dwudniowy turniej o Puchar burmistrza Jarocina. W planach jest jeszcze kilka treningów i sparingów, ale wciąż są na etapie zatwierdzania.

źródło: sportowezaglebie.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved