Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Zmiany w drugoligowym Energetyku Poznań

Zmiany w drugoligowym Energetyku Poznań

fot. archiwum

Paulina Sus-Wędzonka została nowym trenerem siatkarek drugoligowego Energetyka Poznań. Zastąpiła na tym stanowisku Marka Jankowiaka, który zrezygnował z powodów osobistych. Także w kadrze zespołu doszło do kilku zmian.

Poznanianki rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu dwa tygodnie temu. Zajęć nie prowadzi już jednak dotychczasowy szkoleniowiec Marek Jankowiak, z którym beniaminek zajął w poprzednich rozgrywkach wysoką, piątą pozycję w tabeli. – Zrezygnował ze względów osobistych – tłumaczy prezes klubu Robert Rakowski. Nowym opiekunem Energetyka została Paulina Sus-Wędzonka, która wcześniej pomagała trzecioligowemu UKS ZSMS Poznań. – U nas miała zająć się drużyną kadetek, ale po rezygnacji trenera Jankowiaka postanowiliśmy, że zostanie trenerką pierwszego zespołu – wyjaśnia Rakowski.

Również w kadrze Energetyka doszło do paru zmian. Z zespołem pożegnały się Anna Szutenberg, Joanna Krawczyk oraz Justyna Kulisch. Nowymi siatkarzami poznańskiego drugoligowca będą za to przyjmująca Katarzyna Paszczyk (ostatnio Olimpia Jawor) oraz środkowa Malwina Konkolewska (Sokół Mogilno). Przed poznańską drużyną teraz dwutygodniowy obóz w Ustce, a później cykl turniejów towarzyskich.

Więcej w:źródło: wielkopolskisport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved