Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Nowy atakujący w zespole BBTS Bielsko-Biała

Nowy atakujący w zespole BBTS Bielsko-Biała

fot. archiwum

Przygotowania do nowego sezonu u bielskich siatkarzy idą pełną parą. W zespole pojawił się nowy zawodnik, który będzie rywalizował o miejsce w wyjściowej szóstce z Peterem Divisem. Najnowszy nabytek bielskiego BBTS to atakujący Bartłomiej Latoch.

Działacze wciąż poszukują czwartego przyjmującego. Do tej pory nie rozstrzygnęła się sprawa przedłużenia kontraktu z Martinem Vlkiem.Obecnie przebywam na urlopie w Stanach Zjednoczonych. 14 sierpnia wracam do domu i będę starał się rozwiązać kwestię mojej przyszłości. Będę rozmawiał z działaczami BBTS, jeśli dojdziemy do porozumienia to być może przyszły sezon spędzę w Bielsku-Białej – twierdzi były kapitan BBTS. W trakcie przygotowań do nowego sezonu podopieczni Przemysława Michalczyka rozegrają mecze kontrolne i wezmą udział w trzech turniejach – w Jaworznie, Nysie i Bielsku-Białej. Dodatkowo bielszczanie będą sparować z drużynami, które mają w planach obozy przygotowawcze w Beskidach.

Jak na razie siatkarze trenują w hali przy ul. Widok 12. Taka sytuacja jest spowodowana obligatoryjnym malowaniem parkietu w hali Victoria, w której bielszczanie rozgrywają mecze ligowe. Z uwagi na korzystanie z tego obiektu przez Bielską Ligę Koszykówki, boisko zostało dostosowane do zmienionych przepisów FIBA. Malowanie zostało już zakończone, jednak potrzebny jest czas na wyschnięcie preparatów. BBTS powinien wrócić na Bratków 16 w przyszłym tygodniu.

Szukamy formy m.in. poprzez wędrówki po naszych górach, w Bielsku mamy takie możliwości i należy z nich korzystać – mówi szkoleniowiec BBTS, Przemysław Michalczyk. Pierwszy ligowy mecz BBTS ma rozegrać 1 października z Jokerem Piła w stolicy Podbeskidzia. Być może okaże się jednak, że do tego spotkania nie dojdzie. W piątek prezes Jokera poinformował, że wycofuje swój zespół z rozgrywek. – Czekamy na rozwój sytuacji, zobaczymy co w tej kwestii przyniosą najbliższe dni – na gorąco skomentował wiadomość o wycofaniu się Jokera dyrektor BBTS, Bogdan Lindert.Planowany na 16-17 września turniej „Beskidy 2011" w Bielsku-Białej, będzie dziesiątą już tego typu imprezą organizowaną przez bielski klub.

Autor: Maciej Kaliciński – sportowebeskidy.pl

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved