Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Milena Radecka: Byłyśmy bardzo skoncentrowane i zdeterminowane

Milena Radecka: Byłyśmy bardzo skoncentrowane i zdeterminowane

fot. archiwum

- Teraz wiemy, że mamy szansę na awans do rundy finałowej - mówiła na konferencji prasowej po wygranym 3:1 meczu z Kubą, kapitan reprezentacji Polski - Milena Radecka. - Jestem dumny z moich zawodniczek - dodawał trener Alojzy Świderek.

Yusidey Silie Frometa, kapitan reprezentacji Kuby: Myślę, że drużyna przeciwna dobrze wiedziała co zrobić, by nas pokonać. Zaskoczyła nas w pierwszym secie. Później widzieliśmy drużynę kubańską niewystarczająco skoncentrowaną, do dlatego przegrałyśmy.

Milena Radecka, kapitan reprezentacji Polski: Jesteśmy szczęśliwe ze zwycięstwa. Byłyśmy bardzo skoncentrowane i zdeterminowane. To było dla nas bardzo ważne, teraz wiemy, że mamy szansę na awans do rundy finałowej. Serwowałyśmy dziś bardzo dobrze i przysporzyłyśmy rywalkom wiele problemów. Nie popełniłyśmy dziś wielu prostych i głupich błędów, ale nadal musimy nad tym pracować na treningach.

Juan Gala Rodriguez, trener reprezentacji Kuby: Wiedzieliśmy, że będzie do techniczny i taktyczny mecz. Nasza zagrywka była dziś za słaba. Zmusiły nas do gry odbiorem we cztery zawodniczki i drużyny nie wiedziała jak grać w kluczowych momentach. Jednak ten mecz był dla nas dobrą lekcją przed kolejnymi spotkaniami.Alojzy Świderek, trener reprezentacji Polski: Dziś jestem zadowolony zarówno z wyniku, jak i gry mojego zespołu. Jestem dumny z moich zawodniczek i dziękuję im za ciężką pracę i determinację. Graliśmy dziś dużo lepiej w bloku. Nasze przyjęcie nie było najlepsze i musimy wciąż nad tym pracować. Jestem jednak szczęśliwy, że zawodniczki włożyły w ten mecz tyle serca. Nie robię żadnych zmian w kadrze, te czternaście zawodniczek jedzie do Hongkongu oraz, miejmy nadzieję, Makau.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved