Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Katarzyna Konieczna: Jestem zła na siebie

Katarzyna Konieczna: Jestem zła na siebie

fot. archiwum

Najlepiej punktująca w drużynie biało-czerwonych w meczu z Koreą nie tylko żałowała przegranych końcówek setów, które zaważyły o porażce. Mimo świetnego występu, zawodniczka była zła na samą siebie za nieskończone akcje.

Gdy atakująca reprezentacji Polski schodziła z boiska do szatni jej bark opatrzony był zimnym opatrunkiem, a w oczach miała łzy. Gdy zapytaliśmy ją czy to ból czy gorycz porażki odpowiedziała, że jest na siebie zła. – Ból barku, aż tak dotkliwy nie jest. Z pewnością to nic poważnego. To są łzy złości bo w trzecim secie miałam kilka piłek, które można było skończyć, a powędrowały w aut lub w siatkę. Jestem zła na siebie – wycedziła atakująca.

Katarzyna Konieczna, mimo iż była w tym meczu siłą napędową w ataku zespołu trenera Świderka i najlepiej punktującą w polskim zespole nie była z siebie zadowolona. – Jednak mogę sobie coś zarzucić, choćby słabą grę blokiem. Ale teraz chcę o tym zapomnieć. Miałyśmy swoją szansę na wygraną w pierwszym secie, w drugim zresztą też. Prowadziłyśmy czterema, pięcioma punktami. Z takim przeciwnikiem to już duża zaliczka, którą powinnyśmy wykorzystać – oceniła zawodniczka.

Na skrzydłowych, a zwłaszcza na atakującej, spoczywał w tym meczu niemal cały ciężar ataków. Zupełnie dziś zagubiona była na boisku Zuzanna Efimienko. Jej zmienniczka Anna Podolec, z regularnej akcji atakowała tylko raz. – Nie potrafię tego ocenić na gorąco. Muszę to przeanalizować na spokojnie. Przyjęcie myślę, że nie było takie najgorsze żeby uniemożliwić rozegranie. W pierwszych dwóch setach atak ze środka nie wyglądał jeszcze tak źle i stąd chyba lepszy obraz tych dwóch partii.Jutro będziemy chciały wyjść i zostawić na boisku jeszcze więcej zdrowia – obiecała Katarzyna Konieczna. Oby przy okazji pojedynku z Kubą, naszą atakującą wsparły także jej koleżanki.

* rozmawiał: Bartosz Borowiak (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved