Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Alojzy Świderek: Spodziewałem się większego oporu Argentyny

Alojzy Świderek: Spodziewałem się większego oporu Argentyny

fot. archiwum

Polki po raz drugi pokonały reprezentację Argentyny w World Grand Prix rozgrywanym tym razem w Zielonej Górze. - Jestem zadowolony z wyniku, a nie z gry, mamy problemy w ataku - przyznał trener Alojzy Świderek.

Emilce Sosa (kapitan Argentyny): – Dzisiejszy mecz nie był aż tak dobry. Nie zagrałyśmy tak, jak w meczu z Dominikaną, ale mamy nadzieję, że poprawimy wszystkie elementy gry przed następnymi spotkaniami.

Milena Radecka (kapitan Polski): – Jesteśmy bardzo zadowolone ze zwycięstwa 3:0. Drużyna Argentyny grała dużo lepiej niż w pierwszym spotkaniu w Bydgoszczy. My natomiast nie grałyśmy równo, miałyśmy sporo wzlotów i upadków, ale mamy nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej.

Horacio Bastit (trener Argentyny): – Chciałbym pogratulować zwycięstwa Polsce i polskiemu trenerowi. Ja i moje zawodniczki nie czujemy się obecnie najlepiej. Zagraliśmy bardzo dobrze, ale nie mogliśmy pokazać wszystkiego na co nas stać przed tą wspaniałą publicznością. Mamy nadzieję, że zagramy jeszcze lepiej w ciągu tego weekendu.Alojzy Świderek (trener Polski): – Jestem zadowolony z dzisiejszego rezultatu, ale nie ze stylu gry. Myślę, że problem obu drużyn leży w doświadczeniu. Teraz po raz pierwszy musimy stawić czoła takiemu systemowi i częstotliwości rozgrywek. Uważam, że dzisiaj to my zagraliśmy trochę lepiej. Spodziewałem się większego oporu ze strony Argentyny, szczególnie po tym co pokazała w końcówce ostatniego weekendu. Moja drużyna ma duże problemy w ataku. Możemy grać tak, jak pozwala na to przeciwnik. Dziś zagraliśmy odrobinę lepiej w ataku, a dużo lepiej w bloku. Gdyby nie błędy Zuzanny Efimienko w polu serwisowym, bylibyśmy zadowoleni także z tego elementu.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved