Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Tomasz Józefacki szuka klubu poza granicami kraju

Tomasz Józefacki szuka klubu poza granicami kraju

fot. archiwum

Tomasz Józefacki, rozpoczął przygotowania do nowego sezonu z zespołem Resovii. Mimo, że z klubem z Rzeszowa wiążę go jeszcze roczny kontrakt, zawodnik potwierdza że cały czas jest na etapie poszukiwań nowego zespołu, w którym będzie mógł grać.

Wciąż jestem zawodnikiem Resovii, ale cały czas mój menedżer szuka kluby, w którym mógłbym regularnie grać – mówi Tomasz Józefacki. – Zobaczymy jak to wszystko się potoczy. Oczywiście nie jest powiedziane, że znajdę nowy zespół i istniej opcja, że zostanę nadal w Rzeszowie. Na razie jednak nie zastanawiam się jak będzie to wszystko wyglądało jak bym tu został. Dla mnie najważniejsze jest znaleźć klub w którym będę mógł grać. Liczę, że ten problem jak najszybciej się rozwiąże.

Większość zespołów w Polsce ma już pozamykane kadry więc sytuacja zawodnika nie jest zbytnio komfortowa… – Dlatego staram się teraz tylko i wyłącznie skupiać na pracy na treningach, bo to jest najlepsza recepta na tą cała sytuację. Treningi powalają mi choć na chwilę o tym wszystkim zapomnieć. Na pewno ta praca zaprocentuje na przyszłość. W Polsce drużyny mają już skompletowane składy i teraz mój menadżer koncentruje się na szukaniu klubu poza naszym krajem – mówi Józefacki.

Więcej w serwisie plusliga.pl 

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved