Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga K: MKS MOS Wieliczka rozpoczął przygotowania do sezonu

II liga K: MKS MOS Wieliczka rozpoczął przygotowania do sezonu

fot. archiwum

Do inauguracyjnego sezonu w II lidze siatkarek przygotowuje się MKS MOS Wieliczka. Podopieczne trenerów Grzegorza Stareńczaka i Jerzego Janeczka rozpoczęły 10 sierpnia na własnych obiektach, pierwsze po wakacyjnej przerwie treningi.

W dniach 15-27 sierpnia zespół MKS MOS Wieliczka będzie przygotowywał się do sezonu na obozie przygotowawczym w Międzyzdrojach, dokąd wraz z drużyną seniorek wyjeżdża ponad sześćdziesięcioosobowa grupa siatkarek sekcji młodzieżowych.

Aktualnie w zajęciach drużyny seniorek uczestniczy czternaście zawodniczek, w tym nowy nabytek wielickiego klubu, wychowanka UKS SMS Bielsko-Biała, a w poprzednim sezonie zawodniczka II-ligowej Patrii Sędziszów Małopolski – Sandra Ciszczoń. Niewykluczone, że do zespołu dołączy jeszcze jedna siatkarka, która ma pojawić się na testach podczas obozu przygotowawczego w Międzyzdrojach.

Pierwsze mecze kontrolne zespół planuje rozegrać w ostatnich dniach sierpnia, a 10-11 września klub organizuje Ogólnopolski Turniej „Wieliczka 2011". Zmagania ligowe MKS MOS rozpocznie 24 września meczem wyjazdowym przeciwko MCKiS Jaworzno. Przed własną publicznością siatkarki wielickiego klubu zadebiutują 8 października w meczu ze spadkowiczem z I ligi – KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice. Ubiegłoroczny mistrz III ligi małopolskiej występować będzie w grupie drugiej II ligi, w której w nadchodzącym sezonie zagra 10 zespołów.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved