Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Orzeł Elbląg ma za sobą pierwsze treningi

Orzeł Elbląg ma za sobą pierwsze treningi

fot. archiwum

Siatkarki drugoligowego E. Leclerca Orzeł Elbląg mają za sobą pierwszy tydzień przygotowań do nowego sezonu. Podopieczne Andrzeja Jewniewicza po dwóch latach rozgrywek w grupie III, znalazły się w grupie I, gdzie ich rywalkami będą ekipy z północnego zachodu.

W przerwie wakacyjnej zespół elbląskich siatkarek został mocno przebudowany. Orła opuściły Anna Ciołek, która zdecydowała się zakończyć karierę oraz Aleksandra Pasznik, Monika Kwiatkowska, Marta Szafraniak, Małgorzata Łysiak i Żaneta Rzepnikowska. W ich miejsce klub pozyskał kadetki i juniorki miejscowego Truso. Było to możliwe dzięki współpracy pomiędzy drugoligowcem, a klubem młodzieżowym. Na przełomie lipca i sierpnia do zespołu dołączyła nowa środkowa Eliza Białczak, która w minionym sezonie broniła barw warszawskiej Sparty

Trenujemy dwa razy dziennie. Przed południem pracujemy nad cechami motorycznymi: siłą, wytrzymałością, szybkością i skocznością, a po południu nad techniką i taktyką – mówi w rozmowie z Dziennikiem Elbląskim Andrzej Jewniewicz.Dzięki pomocy naszych sponsorów od 21 do 31 sierpnia będziemy trenowali na zgrupowaniu w Chmielnie, w Ośrodku Wypoczynkowym "Szuwarek". Tam będziemy mieli do dyspozycji halę miejscowej szkoły – dodaje.

źródło: Dziennik Elbląski, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved