Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Lecia Brown dołączyła do trenujących pilanek

Lecia Brown dołączyła do trenujących pilanek

fot. archiwum

Dziś do treningów pierwszej drużyny dołączyła Lecia Brown, 23-letnia Jamajka, która w sezonie 2010/2011, wraz z pierwszą drużyną PTPS wywalczyła awans do PlusLigi. - Decyzję o dalszej grze w Pile podjęłam praktycznie od razu - mówi.

Poprzedni sezon minął mi wręcz błyskawicznie, mimo, że wyzwaniem było nowe otoczenie, inny język, kultura, a przede wszystkim ogromne nadzieje na awans do PlusLigi. Właściwie to wszystko sprawiło, że nie było czasu na zastanawianie się nad tym jak daleko jestem od domu, zwłaszcza, że współpraca z zawodniczkami pilskiego klubu układała się świetnie – mówi Lecia Brown.

Pilska środkowa z Jamajki wraz z drużyną awansowała do PlusLigi, a w momencie otrzymania propozycji dalszej współpracy, przyjęła ją bez wahania. – Kadra szkoleniowa PTPS jest świetna… wymagająca, czasem surowa, ale jak widać przynosi to dobre efekty. Bardzo dobrze współpracuje mi się ze szkoleniowcami, więc decyzję o dalszej grze z pilskim zespołem podjęłam praktycznie od razu.

Lecia, przez koleżanki z drużyny nazywana Lusią, wkrótce obchodzić będzie urodziny. Planuje je uczcić, z jak to nazwała z „najbliższymi najbliższymi", czyli z zawodniczkami pierwszej drużyny, które są jej najbliższe i są najbliżej.źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved