Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Kinga Kasprzak: Wszystko przyjdzie z czasem

Kinga Kasprzak: Wszystko przyjdzie z czasem

fot. archiwum

- Jedziemy oczywiście z nastawieniem, by wygrać jak najwięcej spotkań. Postaramy się dać z siebie wszystko na boisku i ugrać coś więcej - mówi przed turniejem World Grand Prix w Zielonej Górze Kinga Kasprzak. - Nie mamy żadnej presji, wielkiego ciśnienia.

Mam nadzieję, że nasza kochana publiczność nas również nie zawiedzie i będzie nas wspierać. Bardzo na kibiców liczymy i pewnie będzie ich komplet, bo mam informacje, że nie ma już biletów! Kibice w „Łuczniczce” zrobili na mnie ogromne wrażenie! Oni nam najbardziej pomagają i to ich głośny doping zawsze niesie nas ku zwycięstwu. Najbardziej daje się to odczuć, kiedy wygrywamy akcje, rozstrzygamy je na swoją korzyść, wtedy naprawdę są niesamowite dreszcze na plecach przy tej głośnej publiczności! Życzę tego każdemu sportowcowi, bo to jest naprawdę piękne – podkreśla rolę polskiej publiczności w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego Kinga Kasprzak.

Przyjmująca reprezentacji Polski chwali sobie współpracę z nowym selekcjonerem reprezentacji. – To człowiek otwarty, do którego śmiało możemy iść z każdym pytaniem czy problemem. Bardzo nam pomaga w trakcie meczów, jego wskazówki są trafne, bardzo indywidualnie do nas podchodzi. To jest bardzo cenne – mówi o Alojzym Świderku.Została zmieniona cała koncepcja grania. Teraz prezentujemy zdecydowanie szybszą siatkówkę. Myślę, że nie wygląda to źle. Wystarczy doszlifować kilka elementów i będzie dobrze. Każda z nas walczy do końca i daje z siebie wszystko. Nie zawsze to wychodzi, ale taki jest sport. Na pewno potrzeba nam jeszcze doświadczenia, ogrania na światowych parkietach, ale teraz jest okazja, byśmy je zbierały. Nie mamy żadnej presji, wielkiego ciśnienia. Chcemy pracować i dawać z siebie „maksa”. Wszystko przyjdzie z czasem… Mam taką nadzieję – dodaje.

Cały wywiad Jarosława S. Kaźmierczaka w Przeglądzie Sportowym 

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved