Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Siatkarze Rafako rozpoczęli przygotownia i poznali rywali

Siatkarze Rafako rozpoczęli przygotownia i poznali rywali

fot. archiwum

Na pierwszym treningu pojawiło się dwunastu siatkarzy, którzy rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Do Raciborza zawitało dwóch nowych zawodników: atakujący Michał Bernyś i libero Łukasz Taterka.

Zawodnicy Witolda Galińskiego będą trenować 2 razy dziennie – rano 2,5 godziny, po południu 2 godziny. Podczas treningów pracują nad wytrzymałością, szybkością oraz siłą, są też oczywiście ćwiczenia ogólnorozwojowe. Obóz potrwa do końca sierpnia, a we wrześniu rafakowcy zagrają sparingi. W planach jest także turniej z drużynami z pierwszej ligi.

Wśród ćwiczących zabrakło kapitana raciborzan – Marcina Gonsiora, którego z powodu kontuzji czeka dłuższy rozbrat z siatkówką, natomiast środkowy, Rafał Stanienda dołączy do zespołu dopiero w październiku.

W Rafako nadal grać będą: Mariusz Jajus, Krystian Lipiec, Dawid Kućma, Paweł Cieślar, Aleksander Galiński, Michał Szafirski, Patryk Otlik, Rafał Stanienda i Mateusz Władarz.Raciborzanie poznali również rywali w grupie drugiej II ligi. Siatkarze Rafako według terminarzu dwa pierwsze mecze rozegrają w roli gospodarza (mecze z Victorią Wałbrzych i SMS-em Spała II), a w trzeciej kolejce czeka ich wyjazd do Rybnika.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved