Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Avia na obozie w Zawoi

II liga M: Avia na obozie w Zawoi

fot. archiwum

W poniedziałek drużyna Avii po dwóch tygodniach zajęć na swoich obiektach wyruszyła na sześciodniowy obóz do Zawoi. W górach świdniczanie skupią się na przygotowaniu fizycznym. Będzie też czas na integrację.

Zintegrowanie grupy to zadanie równie ważne jak praca nad siłą. Atmosfera to podstawa. Będziemy tylko we własnym gronie, nikt nam nie będzie przeszkadzać. To świetna okazja, by spokojnie porozmawiać, lepiej się poznać. Chcę przekazać zawodnikom, czego będę od nich wymagać jako trener, ale zależy mi też na tym, by dowiedzieć się, jakie oczekiwania mają sami gracze – mówi rozpoczynający karierę szkoleniową Mariusz Kowalski. W poprzednim sezonie występował w Avii na pozycji libero, teraz ma za zadanie zbudować zespół, który będzie w stanie jak najszybciej powrócić na zaplecze PlusLigi.

Kadra świdniczan została już zamknięta. Liczy 14 zawodników, którzy w poniedziałek rano w komplecie zasiedli w autokarze zmierzającym do leżącej tuż przy granicy ze Słowacją Zawoi. – Jestem zadowolony z materiału ludzkiego, z jakim przyszło mi pracować – uśmiecha się Kowalski. – Wiem, na co stać tych chłopaków. Jestem przekonany o tym, że będziemy się nawzajem szanować i ciężko pracować – dodaje.

Plan jest taki, by codziennie wyjść w góry. Do tego oczywiście zajęcia w siłowni. Mam nadzieję, że uda nam się te zamierzenia zrealizować, bo pogoda lubi ostatnio płatać figle. Zajęć w hali nie przewidziałem, zresztą nie rezerwowaliśmy jej – mówi Kowalski.Kadra Avii na sezon 2011/12:
atakujący:
Wojciech Pawłowski

przyjmujący:
Marcin Jarosz
Rafał Gosik
Maciej Kołodziejczyk
Jakub Guz
Adrian Zalewski

środkowi:
Michał Ciupa
Michał Baranowski
Jakub Kaźmierski
Łukasz Wróbel
Adam Olejniczek

rozgrywający:
Andrzej Jaszczuk
Piotr Milewski

libero:
Jarosław Rarak

*Więcej w serwisie gazeta.pl
*Autorem artykułu jest Tomasz Puszka (gazeta.pl)

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved