Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga K: Piast Szczecin na zgrupowaniu

II liga K: Piast Szczecin na zgrupowaniu

fot. archiwum

Siatkarki szczecińskiego Piasta przygotowania do sezonu rozpoczęły pod koniec lipca. Obecnie przebywają na zgrupowaniu w Pobierowie. 13-osobowa kadra będzie szlifować formę w tej nadmorskiej miejscowości do najbliższego piątku.

Wśród nowych nabytków klubu na zgrupowaniu nie zabrakło Agnieszki Kazanieckiej, która podobnie jak Natalia Matusz, zmieniła barwy po sąsiedzku. W kadrze znalazły się również walczące o skład Magda Kluza, Karolina Kijana, Ewelina Warzecha oraz Dagmara Popielska. Niewykluczone, że w najbliższym czasie w Piaście pojawi się kolejna zawodniczka. SSPS opuściła za to jedna z czołowych postaci ubiegłego sezonu – Sandra Dołżańska, która przeniosła się do Sulechowa. Po tych sporych zmianach powoli kształtuje się trzon drużyny, a cały zespół już teraz wygląda bardzo solidnie, szczególnie w obronie, od której trener rozpoczął budowę zespołu. Jak twierdzą same siatkarki wszystkie dziewczyny tworzą świetną atmosferę, a to dobrze wróży.

Po powrocie z Pobierowa SSPS ma rozegrać trzy turnieje w Szczecinie, Policach i Sulechowie. Po nich będzie można stawiać pierwsze oceny poszczególnym formacjom i pytać o cele na nowy sezon. Ten dla Piasta rozpocznie się de facto już 14 września, bo wtedy dojdzie do pierwszego meczu w ramach Pucharu Polski z Zawiszą Sulechów we własnej hali. Zwycięzca rywalizacji zagra w kolejnej rundzie z Chemikiem Police.

źródło: ligowiec.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved