Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ryszard Bosek: Antiga doskonale uzupełni drużynę

Ryszard Bosek: Antiga doskonale uzupełni drużynę

fot. archiwum

- Antiga ma dobrą zagrywkę, przyjęcie i obronę. Na pewno w poprzednim sezonie brakowało w zespole kogoś z takimi atutami - skomentował w serwisie plusliga.pl nowy transfer Delecty Bydgoszcz Ryszard Bosek.

Dwa dni temu środowisko siatkarskie w naszym kraju obiegła wiadomość o zakontraktowaniu przyjmującego Stephana Antigi przez klub z Bydgoszczy. – Stephane Antiga jest jedną z największych indywidualności jakie grały w PlusLidze. Francuz jest nie tylko znakomitym siatarzem, ale również wspaniałym człowiekiem o profesjonalnym podejściu do sportu i życia – powiedział Ryszard Bosek.

Francuski siatkarz znany jest polskim kibicom z występów w zespole wielokrotnego mistrza Polski – Skrze Bełchatów. – Antiga ma dobrą zagrywkę, przyjęcie i obronę. Na pewno w poprzednim sezonie brakowało w zespole kogoś z takimi atutami. Myślę, że Antiga doskonale uzupełni drużynę. W Delekcie jest doświadczony rozgrywający, który swoim stylem rozgrywania pasuje do Stephane Antigi. Były zawodnik PGE Skry Bełchatów na pewno odpoczął w ostatnich tygodniach i ze zdwojoną energią przystąpi do treningów oraz rozgrywek – zakończył Bosek.

źródło: inf. własna, plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved