Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Siatkarze Victorii Wałbrzych rozpoczęli przygotowania

II liga M: Siatkarze Victorii Wałbrzych rozpoczęli przygotowania

fot. archiwum

Do kolejnego sezonu w II lidze przygotowują się siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych. Szósty zespół minionego sezonu nadal będzie występować w grupie drugiej, w której w nadchodzących rozgrywkach zagra jednak aż 12 drużyn.

Kontrakty z Victorią PWSZ podpisali już występujący w wałbrzyskim klubie: Łukasz Jurczyński, Paweł Olszewski, Sebastian Zieliński, Piotr Wierzbicki i Maciej Leński. Prawdopodobnie w Wałbrzychu pozostaną też Fabian Kurzawiński, Łukasz Ostapiuk i Michał Tomiałowicz. Ten ostatni przeszedł niedawno zabieg chirurgiczny i nie wiadomo, kiedy wróci do treningów. Z zespołu juniorów do szerokiej kadry II-ligowej drużyny dołączyli Michał Olszewski oraz Arkadiusz Maziakowski.

W nadchodzącym sezonie pojawią się w Wałbrzychu także nowi zawodnicy: Dominik Broj i Mateusz Radojewski z Poznania, a być może także Daniel Gądek z Kamiennej Góry. Szykują się jeszcze inne transfery, ale działacze nie zdradzają jeszcze wszystkich nazwisk, które brane są pod uwagę. – Szukamy zawodników, którzy dadzą nową, lepszą jakość naszej drużynie i zapewnią nam grę o awans – mówi prezes Victorii, Henryk Walentas.

Siatkarze z Wałbrzycha rozpoczęli przygotowania do sezonu na obozie w Borowicach. Już 5 września zagrają w turnieju towarzyskim, następnie mecz Pucharu Polski. 19 września wałbrzyscy siatkarze rozpoczną zmagania ligowe.źródło: victoria.pwsz.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved