Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Ustronie Morskie: Dobra forma Witczaka i Klimka

Ustronie Morskie: Dobra forma Witczaka i Klimka

fot. archiwum

Przy pięknej pogodzie rozgrywane były sobotnie mecze turnieju głównego Beach Ball Tour w Ustroniu Morskim. Po raz kolejny znakomity występ zaliczyła para Dominik Witczak / Grzegorz Klimek, która bez porażki awansowała do półfinału.

Piękne słońce, które od rana przywitało zawodników startujących w mistrzostwach Polski w siatkówce plażowej, zmobilizowało również kibiców. Przy pełnych trybunach byliśmy świadkami bardzo wysokiego i wyrównanego poziomu, a wiele spotkań kończyło się tie-breakami.

Znakomitą formę od początku cyklu prezentują Dominik Witczak i Grzegorz Klimek. W rozegranych trzech spotkaniach nie stracili nawet seta i bez problemów awansowali do półfinału. Mistrzowie Europy do lat 20, para Piotr Kantor / Bartosz Łosiak również prezentowała się bardzo efektownie. W ćwierćfinale pokonała najwyżej rozstawiony duet zawodów – Tomasz Wieczorek / Dawid Popek i również bez konieczności rozgrywania spotkań dodatkowych awansowała do półfinału.

Sporą niespodzianką było szybkie pożegnanie się z turniejem pary Marcin Melnarowicz / Mateusz Radojewski. Finaliści poprzedniego turnieju Beach Ball Tour w Gdańsku, tym razem nie potrafili przebić się do fazy ćwierćfinałów i skończyli udział w rozgrywkach na miejscach 9-12. Cały czas w grze pozostają Michał Bernyś i Bartosz Księżarek, którzy sprawili sporą niespodziankę eliminując duet Tomasz Sińczak / Rafał Matusiak. W jutrzejszej walce o półfinał Bernyś / Księżarek zmierzą się z parą Popek / Wieczorek. Z kolei startujący z dziką kartą zawodnicy z Krotoszyna – Łukasz i Sebastian Kaczmarkowie dzielnie radzili sobie w turnieju głównym i uzupełnili stawkę ćwierćfinalistów.źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved