Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Magdalena Saad: Wierzę w to, że dostanę szansę

Magdalena Saad: Wierzę w to, że dostanę szansę

fot. archiwum

W drugim spotkaniu World Grand Prix, Polki przegrały 2:3 z Dominikaną. Rezerwowa libero, która nie znalazła się w meczowej dwunastce - Magdalena Saad, pozytywnie ocenia postępy, jakie robi tworzona przez Alojzego Świderka reprezentacja Polski.

Libero polskiej reprezentacji Magdalena Saad, mimo porażki z Dominikaną po spotkaniu zachowała optymizm i podkreślała, że gra polskich zawodniczek wyglądała lepiej niż wskazywał na to wynik dzisiejszego meczu. – Myślę, że dziewczyny zagrały dzisiaj bardzo fajną siatkówkę. Niejedna osoba w tej hali była zapewne zaskoczona postawą i grą moich koleżanek. Według mnie ten mecz nie jest porażką. Nie można go tak rozpatrywać. Polska zawodniczka zaznaczyła również, że zespół ciężko pracuje na treningach i wyniki tej pracy na pewno będą widoczne w przyszłości. – Myślę, że jest to w tej chwili kwestia troszeczkę zgrania, ale widać, że praca którą wykonują na treningach procentuje i poprawiają swoją grę. Zdecydowanie lepiej prezentują się na boisku niż miesiąc temu.

Zapewne wielu kibiców polskiej reprezentacji zastanawia się, czy Magdalena Saad będzie miała okazję do zaprezentowania się w biało-czerwonych barwach podczas tegorocznych turniejów World Grand Prix. Sama zainteresowana podkreśla bardzo dobrą grę swojej konkurentki na pozycji libero – Pauliny Maj.Wierzę w to, że dostanę szansę, aczkolwiek zdaję sobie sprawę, jaką funkcję pełnię i cieszę się z tego, że Paulinka gra i robi to bardzo dobrze. Jeżeli będzie jakiś słabszy przeciwnik albo trener będzie chciał dać odpocząć podstawowej zawodniczce, to ja z przyjemnością wyjdę na boisko i trochę pogram.

Porażka z zespołem Dominikany to już historia. Teraz przed polskimi siatkarkami starcie z aktualnymi mistrzyniami Europy. Nowa libero Atomu Trefla Sopot znalazła jedną z głównych recept na pokonanie jutrzejszych rywalek. – Trzeba zamknąć dzisiejszy dzień, nie myśleć o tym, że graliśmy dzisiaj z reprezentacją Dominikany i przegraliśmy. Należy się przestawić i skupić się na Włoszkach, bo to będzie zupełnie inny mecz.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved