Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Anita Kwiatkowska: Ważne, że zaczynamy od wygranej

Anita Kwiatkowska: Ważne, że zaczynamy od wygranej

fot. archiwum

Atakująca polskiego zespołu, Anita Kwiatkowska była zadowolona ze zwycięstwa biało-czerwonych. Nowa skrzydłowa Budowlanych Łódź nie kryła radości z szansy jaką otrzymała od trenera naszej reprezentacji, Alojzego Świderka.

Polska siatkarka podkreśliła, że każde zwycięstwo cementuje zespół i powoduje, że siatkarki z jeszcze większą wiarą w sukces podchodzą do kolejnego spotkania. – To bardzo ważne, że zaczynamy od wygranego meczu ponieważ zwycięstwo motywuje i buduje zespół. To jest zupełnie nowy skład, dużo z nas debiutuje w kadrze, i tak jak mówię, to zwycięstwo na pewno nas podbuduje .

Podobnie jak pozostałe polskie zawodniczki, Anita Kwiatkowska również chwali atmosferę jak panuje w polskiej reprezentacji, jednocześnie cieszy się, że może grać i pomagać polskiemu zespołowi w odnoszeniu zwycięstw. – Atmosfera jest naprawdę bardzo fajna między dziewczynami i sztabem szkoleniowym również. Ja się bardzo cieszę, że dostałam powołanie do reprezentacji, chciałabym jak najbardziej pomóc zespołowi i jeżeli jest możliwość, że mogę wejść na boisko to się bardzo cieszę i staram się zagrać jak najlepiej potrafię i dać z siebie wszystko – tłumaczy siatkarka.

Polska zawodniczka w rozmowie z dziennikarzami opowiedziała również o przygotowaniach do jutrzejszego meczu z reprezentacją Dominikany, wierząc, że zespół będzie gotowy do jutrzejszego spotkania: – Dzisiaj wieczorem lub jutro rano przystąpimy do analizy zespołu Dominikany, tak jak dzisiaj byłyśmy przygotowane na Argentynę wielokrotnie oglądając wideo. Myślę, że będziemy przygotowane na jutrzejszy mecz* z Bydgoszczy Szymon Łożyński

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved