Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Ambitne plany Sobieskiego Żagań

Ambitne plany Sobieskiego Żagań

fot. archiwum

Do drugoligowych rozgrywek przygotowują się siatkarze Sobieskiego Żagań. Drugoligowy zespół ma ambitne plany. - Chcielibyśmy być teraz wyżej niż w poprzednim sezonie, tak więc mierzymy wyżej niż czwarte miejsce - mówi Wojciech Lis.

Każdy podchodzi do tego indywidualnie. Gramy sobie rekreacyjnie w piłkę plażową i przygotowujemy się do kolejnego sezonu. Mamy zaplanowany wyjazd na obóz do Świnoujścia, który na pewno bardzo ciężko przetrenujemy – mówi o przygotowaniach Sobieskiego Żagań do kolejnego sezonu Wojciech Lis.Chcielibyśmy być teraz wyżej niż w poprzednim sezonie, tak więc mierzymy wyżej niż czwarte miejsce. Chcemy trochę powojować w tej lidze i pokazać, że stać nas na dobre granie na wysokim poziomie.

Mamy dobre wzmocnienia, załataliśmy wszystkie dziury i można powiedzieć, że ten zespół na II ligę jest na dzień dzisiejszy kompletny. Doszedł do nas bardzo dobry przyjmujący Konrad Grześkowiak, również środkowy AZS Zielona Góra Mateusz Świerzewski. Przyszedł z Zielonej Góry do nas również Artur Matuszewski oraz zawodnik z Piły, Łukasz Tobys. Nie musimy się już martwić, że komuś się przytrafi kontuzja – twierdzi Lis, którego przynależność klubowa na kolejny sezon nie jest jeszcze jednoznaczna. – Jestem zawieszony w próżni między klubem z Zielonej góry a klubem z Żagania. Mam nadzieję, że oba kluby dojdą do porozumienia. Klub z Zielonej góry nic mi nie zaproponował, a trochę mnie przyblokował, mam jednak nadzieję, że spotkam się z nimi po drugiej stronie siatki – mówi zawodnik.

źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved