Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Waldemar Kawka: Wszystko przebiega płynnie i po naszej myśli

Waldemar Kawka: Wszystko przebiega płynnie i po naszej myśli

fot. archiwum

Wszystko co dobre szybko się kończy. Nie inaczej jest w przypadku siatkarek MKS Dąbrowa Górnicza, którym wakacje skończyły się na dobre i powróciły do hali Centrum. Dąbrowianki przez najbliższe dwa miesiące będą budować formę na nowy sezon.

Ustaliliśmy kilka spraw organizacyjnych, w tym harmonogram, jak będą wyglądały najbliższe tygodnie. Dziewczyny właśnie odbywają testy sprawnościowe i mają zajęcia na siłowni. Można powiedzieć, że wszystko przebiega płynnie i po naszej myśli – twierdzi trener Waldemar Kawka.

Ekipa z Zagłębia Dąbrowskiego póki co, przystąpiła do zajęć w okrojonym składzie. Na treningach brakuje Krystryny Strasz, Elżbiety Skowrońskiej oraz Natalii Nuszel, które będą bronić barw narodowych podczas Uniwersjady w Chinach. Z czasem do zespołu ma dołączyć również Charlotte Leys oraz Frauke Dirickx.Pierwsze nasze zajęcia odbyły się w wesołej atmosferze. Dziewczynom dopisywał humor i widać, że są wypoczęte oraz rześkie, a to jest ważne – podkreśla szkoleniowiec Tauronu MKS.

Sezon poświęcony przygotowaniom nie może odbyć się bez rozgrywanych spotkań kontrolnych. W ubiegłym roku drużyna Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza rozegrała czternaście sparingów i wzięła udział w trzech turniejach towarzyskich. – Dopinamy terminy meczów. Ciężko jeszcze podać konkretne daty, ale mogę zdradzić, że ostatnio do klubu wpłynęła propozycja rozegrania meczu z rosyjskim Siewierstalem Czerepowiec. Zespół ten będzie przebywał na zgrupowaniu w Szczyrku i myślę, że dogadamy się z nimi – dodaje na koniec trener Kawka.źródło: mks.dabrowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved