Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Resovia mierzy w najwyższe cele

Resovia mierzy w najwyższe cele

fot. archiwum

Większość drużyn z PlusLigi rozpoczęło przygotowania do rozgrywek. Nie inaczej jest w Rzeszowie gdzie ekipa Asseco Resovii stawia sobie na nadchodzący cel najwyższe cele. Czy nowy skład będzie w stanie walczyć o medale na krajowym "podwórku"?

Najpierw jest Puchar Polski, potem Puchar CEV i mistrzostwo Polski. Jeżeli zdobędziemy Puchar Polski, to będzie nam się pracowało spokojniej nad kolejnymi tytułami, będziemy wiedzieć, że jesteśmy na tyle mocni, iż możemy sięgnąć po każdy z nich – mówi na łamach portalu Nowiny24, Bartosz Górski, wiceprezes Asseco Resovii.

Klub z Rzeszowa rozpoczął treningi w okrojonym składzie, ale mając w swoich szeregach reprezentantów kraju trzeba się z tym liczyć. – Każda klasowa drużyna, posiadająca w składzie reprezentantów boryka się z tego typu problemami. Sądzę, że jeżeli ci zawodnicy wrócą we wrześniu, to każdy z nich będzie miał tak dopasowany program, że będzie gotowy do gry od pierwszego meczu. Nie mamy z tego tytułu zbytniego bólu głowy, byliśmy na to przygotowani, wypada tylko życzyć tym, którzy grają w reprezentacjach sukcesów – mówi Bartosz Górski.

Wtóruje mu nowo wybrany kapitan Resovii Olieg Achrem, zapytany czy nie obawia się problemów ze zgraniem z kolegami, którzy dołączą do zespołu jako ostatni. – Myślę, że nie będzie problemów, to doświadczeni, otwarci na zmiany siatkarze. Jestem przekonany, że szybko znajdziemy wspólnie nić porozumienia, wspólny język na boisku i poza nim i wszystko będzie w porządku – ocenia przyjmujący.Mam nadzieję, że współpraca między trenerem i zawodnikami będzie bardzo dobra oraz że wszyscy zrobimy wszystko, aby osiągnąć, jak najlepsze wyniki i prezentować skuteczną grę – powiedział Achrem

Taka postawa będzie niezbędna jeśli drużyna będzie chciała osiągnąć postawiony przed nimi cel. Wiceprezes nie ukrywa, że chciałby, aby jego zespół celował …w pierwsze miejsce. Chciałbym bardzo, aby obecna drużyna dobrą już pozycję Asseco Resovii na arenie Polski i na arenie międzynarodowej okrasiła wreszcie złotymi medalami.

źródło: inf. własna, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved