Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jastrzębski Węgiel rozpocznie treningi z Brazylijczykami

Jastrzębski Węgiel rozpocznie treningi z Brazylijczykami

fot. archiwum

Drużyna Lorenzo Bernardiego startuje z przygotowaniami do nowego sezonu 13 sierpnia. Ze względu na obowiązki reprezentacyjne czołowe ekipy PlusLigi zaczynają zajęcia w okrojonych składach. Nie inaczej będzie w Jastrzębiu.

Lorenzo Bernardi, włoski szkoleniowiec JW., od pierwszego dnia zajęć będzie miał do dyspozycji ośmiu zawodników, w tym wszystkich trzech graczy z Brazylii pozyskanych przez klub w bieżącym oknie transferowym, a więc: Vinhedo, Luciana Paczko Bozko oraz Ashleia Nemera. Oprócz nich treningi wznowią: Paweł Rusek, Bartosz Sufa, Bartosz Gawryszewski, Łukasz Polański oraz nowy atakujący Mateusz Malinowski.

Przypomnijmy, że Michał Łasko, Zbigniew Bartman i Michał Kubiak przygotowują się z kadrami narodowymi do wrześniowych ME, Amerykanie Russell Holmes i Brian Thornton – do mistrzostw Ameryki Północnej, zaś Holendra Roba Bontjego czeka turniej preeliminacyjny do Igrzysk Olimpijskich.

W początkowych dniach przygotowań zespół będzie trenował na hali w Szerokiej, potem przeniesie się do nowego obiektu przy ul. Leśnej. Dodajmy, że jastrzębski klub wypożyczył na rok rozgrywającego Grzegorza Pająka do Benfiki Lizbona.źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved