Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Wielki pech Mariusza Prudla

Wielki pech Mariusza Prudla

fot. archiwum

Para siatkówki plażowej Fijałek/Prudel nie wystąpi w dalszych zawodach, które odbędą się w Klagenfurcie. Przyczyną nieobecności srebrnych medalistów jest kontuzja kciuka Mariusza Prudla, której doznał w Starych Jabłonkach.

Wielki pech spotkał Grzegorza Fijałka i Mariusza Prudla. Jak dowiedział się portal Beachvolleyball.pl, srebrni medaliści ostatniego turnieju SWATCH FIVB Grand Slam w Starych Jabłonkach nie pojawią się na kolejnych zawodach cyklu, które miały odbyć się w Klagenfurcie. To wielka strata dla naszych siatkarzy, tym bardziej, że to ostatni turniej prestiżowego cyklu Grand Slam.

Powodem absencji naszych zawodników jest kontuzja kciuka Mariusza Prudla, której nabawił się w Starych Jabłonek. Po szczegółowych badaniach okazało się, że popularny "Prudi" ma pękniętą kość i naruszone więzadła poboczne. To poważna kontuzja, dlatego sztab szkoleniowy wspólnie z siatkarzami podjął decyzję o odpuszczeniu turnieju Grand Slam w Klagenfurcie. – Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu uda mi się wrócić do treningów – mówi Prudel. – Wstępnie mam zacząć w poniedziałek, żeby nie naruszyć do tej pory kości. Liczę jednak na to, że uda mi si ju poodbijać piłkę w niedzielę. Teraz naszą priorytetową imprezą są mistrzostwa Europy i na nią chcemy się dobrze przygotować.

Badania przeszedł także Grzegorz Fijałek. – Ze mną na szczęście wszystko jest w porządku – mówi zawodnik.źródło: beachvolleyball.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved