Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Pronar Parkiet Hajnówka już w komplecie

Pronar Parkiet Hajnówka już w komplecie

fot. archiwum

Mariusz Pruski z KPS Siedlce i Łukasz Piekarski, który ostatecznie zostaje w Hajnówce, uzupełnili kadrę siatkarskiego drugoligowca. Pronar Parkiet przystąpi do nowego sezonu nieco silniejszy, a na pewno z bardziej stabilnymi finansami niż przed rokiem.

Pruski mógł znaleźć się u nas już rok temu. Pozytywnie przeszedł testy, ale gdy otrzymał szansę występów w pierwszej szóstce KPS-u zdecydował się grać w Siedlcach. Teraz, po mariażu tego klubu z Jadarem Radom, już nie miałby tam miejsca – mówi prezes "Traktorów" Bazyl Stepaniuk.

Pruski, występujący na pozycji środowego, ma 22 lata i 203 cm wzrostu, a za sobą pobyt m. in. w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a także drugoligowych klubach: Wildze Garwolin i KPS-ie Siedlce.

Piekarski początkowo miał odejść z zespołu. – Wiedząc jakich zawodników mogliśmy pozyskać, uznaliśmy, że lepiej zaproponować przedłużenie umowy Łukaszowi. Nie był od nich gorszy – mówi Stepaniuk.Pronar Parkiet przystąpi do nowego sezonu nieco silniejszy, a na pewno z bardziej stabilnymi finansami niż przed rokiem. – Przez ostatni sezon ciężko na to wszyscy pracowaliśmy. Teraz nie mamy ani złotówki długów, a na koncie pieniądze na przygotowania i wypłaty dla siatkarzy. Rok temu było pusto i do końca "jechaliśmy" wyłącznie na środkach od sponsorów. Zrobiliśmy krok wstecz, by teraz znów ruszyć naprzód – kończy Bazyl Stepaniuk.

Więcej w Gazecie Współczesnej

źródło: Gazeta Współczesna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved