Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Larissa Franca: Czujemy się w Polsce jak w domu

Larissa Franca: Czujemy się w Polsce jak w domu

fot. archiwum

Dla brazylijskiego duetu Larissa/Juliana tegoroczne zwycięstwo to trzecie z rzędu złoto w rozgrywkach World Grand Slam w Starych Jabłonkach. - Nie możemy się doczekać, kiedy będziemy walczyć o kolejne złoto w Starych Jabłonkach - przyznaje Larissa.

Nigdzie nie ma takich tłumów jak w Starych Jabłonkach, ludzie kibicują nam bardzo mocno i to jest niezwykle miłe. Czujemy się w Polsce jak w domu – powiedziała Larissa.

Ostatni dzień turnieju był dla nas bardzo ciężki, w półfinale postawiły nam bardzo wysoko poprzeczkę Chinki Xue/Zhang. Rozstrzygnęłyśmy mecz na naszą korzyść dopiero w trzech setach, które kosztowały nas sporo wysiłku. W finale byłyśmy nastawione na kolejny ciężki bój z amerykańską parą Kessy/Ross, z którymi generalnie gra nam się dość ciężko – dodała Larissa.

Amerykanki bardzo chciały wygrać cały turniej, wy broniłyście złota z ubiegłego roku.
Bardzo lubimy grać w Starych Jabłonkach. Przez lata zaprzyjaźniłyśmy się z ludźmi, którzy regularnie tu przyjeżdżają nas dopingować. Finał był bardzo ciężki, kolejne mordercze trzy sety. Nie grałam w tym meczu dobrze w bloku, to mnie denerwowało. Jednak w końcówce skoncentrowałam się maksymalnie i udało nam się cieszyć po raz trzeci z wygrania całego turnieju. Już nie możemy się doczekać, kiedy po raz czwarty będziemy walczyć o kolejne złoto w Starych Jabłonkach.* rozmawiała Katarzyna Gotowiec (plusliga-kobiet.pl)

źródło: plusligakobiet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved