Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > II-ligowy trener zasili sztab szkoleniowy zespołu z ekstraklasy?

II-ligowy trener zasili sztab szkoleniowy zespołu z ekstraklasy?

fot. archiwum

W oficjalnie ogłoszonym przez KS Pałac Bydgoszcz składzie zespołu na nowy sezon w kadrze szkoleniowej znalazł się m.in. były szkoleniowiec II-ligowego SMS LO2. Jednak jak zaznacza sam Fogel wciąż trwają rozmowy, a kontrakt nie został jeszcze podpisany.

Trener opolskich siatkarek już od jakiegoś czasu negocjuje warunki kontraktu z Pałacem, a w poniedziałek wraz z drużyną rozpoczął nawet przygotowania do sezonu, wciąż nie wiadomo jednak, czy pozostanie w Bydgoszczy. – Pojawiły się informacje, że już jestem drugim trenerem, ale formalnie wciąż nie mam podpisanej umowy – precyzuje Fogel. W niemalże wszystkich kwestiach jesteśmy dogadani, ale wszystko rozbija się o jeden warunek, jaki postawiłem. Działacze jeszcze go nie przyjęli, zastanawiają się, jak to rozwiązać, ale dopóki na to się nie zgodzą, nie podpiszę kontraktu – zaznacza.

Przenosiny z ławki trenerskiej w młodym zespole II ligi do jednej z czołowych drużyn PlusLigi to ogromny awans sportowy i zaszczyt dla młodego opolskiego trenera, on jednak jest nieprzejednany. – Jeśli sprawa nie rozwiąże się do końca tygodnia, wracam do Opola. Bez sensu jest siedzieć i tracić czas w Bydgoszczy bez żadnej umowy – podkreśla.

źródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved