Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > AZS KSZO z Tomsią, ale bez rozgrywających

AZS KSZO z Tomsią, ale bez rozgrywających

fot. archiwum

Z kolejnym nowym nabytkiem Laurą Tomsią, ale ciągle bez rozgrywających, rozpoczęły w poniedziałek przygotowania do sezonu 2011/12 siatkarki Romana Murdzy. Najbliżej finalizacji są rozmowy z grającą w Tarnopolu Anastazją Tkaczenko.

Ostatnią pozyskaną przez ostrowiecki klub zawodniczką jest 19-letnia Laura Tomsia, ostatnio grająca w Gedanii Żukowo. Obdarzona bardzo dobrymi warunkami fizycznymi (189 cm wzrostu) atakująca to była reprezentantka Polski juniorek (a prywatnie siostra grającej w zespole narodowym seniorek Bereniki Okuniewskiej).

Na pierwszych po wakacyjnej przerwie zajęciach oprócz niej pojawią się także pozyskane już wcześniej przez AZS KSZO: Katarzyna Lisiecka, Sylwia Chmiel i Dominika Nowakowska.Poszukujemy jeszcze wartościowej zawodniczki na pozycję przyjęcie/atak – informuje Mariusz Rokita, wiceprezes AZS KSZO ds. siatkówki.

Ale to nie największy kadrowy problem pierwszoligowca. Ostrowczanki wciąż pozostają bowiem bez choćby jednej rozgrywającej. Najbliżej finalizacji są rozmowy z grającą w Tarnopolu Anastazją Tkaczenko. Myślę, że w tym tygodniu ta sprawa zostanie rozwiązana. Drugą rozgrywającą będzie najprawdopodobniej nasza wychowanka Ewelina Świerszcz [ostatnio broniła barw Tomasovii – przyp. red.]. Jesteśmy już po rozmowach i jest zdecydowana na powrót do Ostrowca – dodaje Rokita.Więcej w serwisie gazeta.pl

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved