Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Zawodniczki Organiki Budowlanych Łódź wracają do pracy

Zawodniczki Organiki Budowlanych Łódź wracają do pracy

fot. archiwum

Z początkiem sierpnia polskie zespoły ligowe wracają z wakacji. Nie inaczej jest w przypadku drużyny Organiki Budowlanych Łódź. Łodzianki przystępują do przygotowań do nowego sezonu pod wodzą nowego trenera - Mauro Masacciego.

– Wspólnie z trenerem i zawodniczkami zdecydowaliśmy, że nie będziemy wyjeżdżać na zgrupowanie – mówi w rozmowie z Expressem Ilustrowanym Marcin Chudzik, menedżer i prezes Organiki. – Od początku nasze siatkarki czeka dużo ciężkiej pracy. We wrześniu rozpoczniemy serię meczów sparingowych, m.in. na czterech turniejach towarzyskich. My też chcemy taki zorganizować, ale planujemy go dopiero na listopad, kiedy w rozgrywkach będzie przerwa na Puchar Świata.

Łodzianki będą przygotowywać się w hali sportowej przy ul. Skorupki, która już w minionym sezonie była ich halą macierzystą. Poniedziałkowy trening to dla zawodniczek pierwsze zajęcia z nowym szkoleniowcem. Mauro Masacci zadał już siatkarkom wakacyjne zadania domowe, ale wspólnie pracować zaczną dopiero teraz. Trener nie będzie miał też do dyspozycji wszystkich zawodniczek, część z nich przebywa bowiem na zgrupowaniach swoich reprezentacji narodowych. W pełnym składzie Organika spotka się prawdopodobnie dopiero po mistrzostwach Europy.

źródło: Express Ilustrowany, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved