Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Manon Flier: Gra w Japonii to mała odskocznia

Manon Flier: Gra w Japonii to mała odskocznia

fot. archiwum

Turniej siatkówki plażowej w Starych Jabłonkach od lat przyciąga gwiazdy wielkiego formatu. W tym roku na widowni pojawiła się reprezentantka Holandii w siatkówce halowej Manon Flier, prywatnie narzeczona Reindera Nummerdora.

Zamieniłaś ligę włoską na japońską, co skłoniło cię do takiego wyboru?

– Bardzo chciałam zostać w Pesaro, ale klub miał pomysł na reorganizacje zespołu. Liga w Japonii trwa krótko, to jest dobre rozwiązanie w roku olimpijskim. Zaczynam grę w Toray Arrows w grudniu, a kończę w marcu. Wierze, że zakwalifikujemy się z drużyną narodową do igrzysk w Londynie. W takim układzie będę do dyspozycji trenera Selingera już od kwietnia. Drużyna Toray Arrows zapowiada się na mocny zespół. Będzie to dla mnie mała odskocznia – myślę, że tego potrzebuję.

Chodziły słuchy, że interesowała się tobą Muszyna – grają już tam dwie twoje koleżanki.– Nie otrzymałam ze strony klubu z Muszyny żadnej propozycji, albo były to luźne rozmowy. Mój menedżer nic mi o tym nie mówił. Rozmawiałam wiele razy z Caroline i Debby, one są bardzo zadowolone z gry w Polsce. Gdybym otrzymała konkretną propozycję z pewnością bym ją rozważyła.

* cała rozmowa Katarzyny Gotowiec w serwisie plusliga-kobiet.pl

źródło: plusligakobiet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved