Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Reinder Nummerdor: Stare Jabłonki nie są dla nas szczęśliwe

Reinder Nummerdor: Stare Jabłonki nie są dla nas szczęśliwe

fot. archiwum

- Jesteśmy w Starych Jabłonkach trzeci raz i za każdym razem wyjeżdżamy z Polski smutni - mówi mistrz Europy z hali i z plaży, holenderski as Reinder Nummerdor. Dla niego i Richarda Schuila przygoda z turniejem skończyła się już w piątek.

– Bardzo lubimy przyjeżdżać do Polski, atmosfera na turniejach jest niepowtarzalna, taką pamiętam z hali, kiedy na niej grałem w reprezentacji Holandii i teraz z piasku. Popularność siatkówki plażowej w Polsce rośnie dzięki waszej znakomitej parze – Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel nie raz jeszcze dostarczą wam radości. Przed tymi młodymi chłopakami wspaniała przyszłość, oby tylko zdrowie było z nimi, na sprawy zdrowotne wpływu nie mamy. Grają coraz lepiej, a jak pamiętam, już kilka lat temu powiedziałem, że do nich będzie należeć przyszłość na piasku – mówi Reinder Nummerdor.

Sam jednak jesteś smutny, dlaczego?

– Grało nam się w Starych Jabłonkach bardzo fajnie, ale odpadliśmy i to niekoniecznie tylko z naszej winy. Nigdy nie narzekam, nie zwalam winy na rzeczy na które wpływu nie mamy, ale sędziowanie pozostawia nieco do życzenia, ale cóż … było, minęło. Wracamy na chwilę do kraju i za kilka dni ruszamy na kolejny turniej, pomału myślimy o zbliżających się mistrzostwach Europy. Po zdrowotnych problemach, które mnie trochę nękały w ubiegłym sezonie w tym czuję się dobrze i coraz lepiej czujemy grę, to nas cieszy.*Autor: Katarzyna Gotowiec
*Więcej w serwisie plusliga.pl

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved