Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Philip Dalhausser: Jesteśmy bardzo szczęśliwi

Philip Dalhausser: Jesteśmy bardzo szczęśliwi

fot. archiwum

- Było dla nas wielką przyjemnością przyjechać tu i zagrać w tak wspaniałej atmosferze - mówił na konferencji prasowej po turnieju siatkarzy plażowych w Starych Jabłonkach, Amerykanin Todd Rogers. Zwycięzcy zawodów bardzo chwalili jego organizację.

Emanuel Rego:
To wspaniałe być tu, w Polsce, kolejny raz. Pierwszy raz przyjechałem tu już parę lat temu i chciałbym pogratulować organizatorom i całej społeczności, jak ogromną stało się to imprezą. Jest to wspaniałe miejsce dla zawodników i prawdziwe święto. Co do turnieju, myślę, że zagraliśmy naprawdę dobrze. Zagraliśmy szczególnie dobrze przeciwko Amerykanom, ale, niestety dla nas, byli bardzo mocni w trzecim secie. Gratulacje dla nich, ale myślę, że w przyszłym tygodniu się im odegramy (śmiech).

Mariusz Prudel:
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy tu zagrać w tak wspaniałej atmosferze. Wiemy, że kibice oczekiwali, żebyśmy znaleźli się w finałowej czwórce. Jesteśmy więc bardzo szczęśliwi, że udało nam się to zrealizować. Niestety zdobywając srebro… Przepraszamy! (śmiech) Może w przyszłym roku… Nie mogę obiecać, lecz spróbujemy…

Grzegorz Fijałek:
Chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy nas tutaj wspierali, wszystkim kibicom. Cieszy to, że mogliśmy grać z takimi parami jak Phil i Todd, Emanuel i Alison. To jest sama czołówka światowa i naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem tego, co zrobiliśmy na tym turnieju, bo z taką publicznością zagraliśmy naprawdę na najwyższych swoich umiejętnościach i myślę, że to był nasz najlepszy turniej i mam nadzieję, że w przyszłych latach pokażemy jeszcze lepszą siatkówkę.Philip Dalhausser:
Również chciałbym pogratulować tego świetnego turnieju. Nie mogę doczekać się występu tutaj na mistrzostwach świata w 2013r. Co do turnieju, mieliśmy naprawdę wolny start (Amerykanie przegrali dwa pierwsze mecze – przyp. red.), ale teraz jesteśmy już bardzo szczęśliwi.

Todd Rogers:
Chciałbym gorąco pogratulować promotorowi, organizatorom, polskiej federacji. Polscy kibice byli fantastyczni i bardzo serdeczni. Było dla nas wielką przyjemnością przyjechać tu i zagrać w tak wspaniałej atmosferze, nad jeziorami. Chciałbym pogratulować Emanuelowi i Alisonowi oraz chłopakom z Polski, którzy naprawdę zagrali świetnie i nie są tu przypadkowo.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved