Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Tamara Kaliszuk: Dziewczyny przyjęły nas bardzo ciepło

Tamara Kaliszuk: Dziewczyny przyjęły nas bardzo ciepło

fot. archiwum

Nowe zawodniczki Chemika powoli aklimatyzują się w Policach. Pierwsze wrażenia Tamary Kaliszuk są pozytywne, ale jak sama przyznaje na początku była  zestresowana. - Wiadomo, nowe otoczenie, nowi ludzie, ale odnoszę bardzo pozytywne odczucia - mówi.

Chemik to bardzo zżyty i zgrany zespół, za dużo zmian ostatnio tu nie było, ale dziewczyny są bardzo sympatyczne i przyjęły nas, nowe zawodniczki bardzo ciepło – mówi Tamara Kaliszuk komplementując swoje nowe koleżanki.

Siatkarka przyznaje, że wybierając ofertę polickiego zespołu kierowała się przede wszystkim dalszym rozwojem swojego talentu. – Do tej pory trafiałam naprawdę do dobrych klubów, ale tam jednak nie miałam szansy gry. Oczywiście nie mówię, że tutaj będę grała, bo o miejsce w szóstce trzeba sobie powalczyć. Głównie jednak stawiam na swój rozwój. Oczekuję tego, że nabiorę pewności siebie, bo na razie mi tego brakuje – mówi.

A jakich wyników oczekuje nowa zawodniczka Chemika? – Wiadomo, tych najlepszych – odpowiada z uśmiechem. – Ta nasza I liga jest bardzo dobra, ale myślę że w Chemiku bardzo dużo robi atmosfera panująca w zespole. Sądzę, że nie zabraknie nam ani umiejętności, ani właśnie tej atmosfery.źródło: chemik-police.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved