Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > ME U-20: Łosiak i Kantor już w półfinale

ME U-20: Łosiak i Kantor już w półfinale

fot. archiwum

W pojedynku III rundy, której stawką był awans do półfinału plażowych mistrzostw Europy do lat 20 Piotr Kantor i Bartosz Łosiak pokonali w dwóch setach Macieja Rudola i Macieja Kosiaka. Niżej rozstawiona polska para ma jednak jeszcze szansę na czwórkę.

W ,,polskim" pojedynku o półfinał niespodzianki nie było. Wygrała para, która w tym meczu była faworytem. Bartosz Łosiak i Piotr Kantor nie dali swoim kolegom większych szans wygrywając pewnie obie partie. Rozstawiony z dwójką duet pewnie kontrolował przebieg spotkania i po niespełna 34 minutach gry mógł cieszyć się z awansu do najlepszej czwórki zawodów.

Porażka zespołu Rudol/Kosiak nie oznacza jednak, że definitywnie stracili oni już możliwość gry w ½ finału. Turniej jest rozgrywany systemem brazylijskim wg którego z zawodów daną parę eliminuje dopiero druga przegrana. Jutro polski duet zagra o półfinał z rozstawionym z nr 10 łotewskim zespołem Haralds/Armands, który w dwóch setach pokonał o oczko wyżej (9) rozstawioną austriacką parę Petutschnig/Winter.

III runda mężczyzn:Rudol/Kosiak POL [24] – Łosiak/Kantor POL [2] 0:2
(16-21, 15-21)
Bykanov/Andrianov RUS [21] – Schümann/Stork GER [6] 0:2
(20:22, 9:21)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved