Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jolanta Dolecka: Nie zamierzamy zwolnić Michała Kubiaka

Jolanta Dolecka: Nie zamierzamy zwolnić Michała Kubiaka

fot. archiwum

- Michał Kubiak jest zawodnikiem AZS Politechniki Warszawskiej - oświadcza stanowczo prezes stołecznej ekipy, Jolanta Dolecka w odpowiedzi na informację, jaką podał w dniu dzisiejszym Jastrzębski Węgiel. Czy zawodnik ma podpisane umowy z dwoma klubami?

Klub ze Śląska ogłosił w dniu dzisiejszym skład na sezon 2011/2012. Wśród przyjmujących widnieje nazwisko siatkarza AZS Politechniki Warszawskiej – Michała Kubiaka.

Michałowi Kubiakowi pozostał jeszcze rok kontraktu z Politechniką. Dodatkowo jesteśmy w posiadaniu jego karty zawodniczej. Nie przypominam sobie, żeby zawodnik zgłosił się do nas z chęcią wypowiedzenia umowy. Pieniędzy za rozwiązanie kontraktu nie wyłożył za niego także żaden klub – mówi ze spokojem Jolanta Dolecka. – My również go nie zwalnialiśmy i nie zamierzamy tego zrobić. Nadal jest więc naszym zawodnikiem. A jeśli podpisał kontrakt z Jastrzębiem… To już jego problem! – dodaje.

Według AZS Politechniki Warszawskiej, jeżeli Michał Kubiak podpisał kontrakt z Jastrzębskim Węglem – w chwili obecnej obowiązują go dwie umowy, a co za tym idzie – może zostać zawieszony nawet na kilkanaście miesięcy. Jeżeli natomiast umowa nie została jeszcze parafowana, jastrzębianie pospieszyli się z ogłoszeniem składu i podali nieprawdziwą informację.źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved