Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Karolina Sowała: Jest szansa, żeby się poprawić

Karolina Sowała: Jest szansa, żeby się poprawić

fot. archiwum

Polki ze zmiennym szczęściem kontynuowały dziś zmagania w fazie grupowej Swatch FIVB Mazury Grand Slam w Starych Jabłonkach. Mimo porażek, dwie z trzech polskich par awansowały ze swoich grup, plasując się na trzecich miejscach.

Przyczyny porażki starała się wyjaśnić Karolina Sowała.Myślę, że zabrakło konsekwencji w dobrej grze, grze punktowej. Straciłyśmy na początku tie-breaka trzy zagrywki – to było najgorsze z możliwych rozwiązań. Gdyby to były akcje, kontry może byłoby łatwiej zdobywać punkty, a tak oddałyśmy je zupełnie za darmo.

Nie będąc pewnym awansu, Polki musiały czekać na mecze swoich grupowych rywalek, które na szczęście rozstrzygnęły się na korzyść polskich par. – Jest jeszcze szansa, żeby poprawić się, jeśli uda nam się wyjść z grupy – mówiła przed poznaniem ostatecznych rozstrzygnięć Sowała. – Ten jeden set (z Holenderkami – przyp.red.) być może da nam awans. Wygrany wczoraj mecz z Austriaczkami, może nam w tym pomóc. Jeśli uda nam się wyjść, z pewnością trafimy na lepszego przeciwnika, z pierwszego miejsca w grupie, więc na pewno nie będzie łatwo, ale zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by wygrać.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-07-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved